Objednaní a jak to u mně chodí.

Pokud mě kontaktujete ohledně tetování, předem vám děkuji, že jste si vybrali mé studio. Doporučuji si prohlédnout mé portfolio, je dobré vidět můj styl a provedení práce. 100 motivů může mít 100 provedení a každé z nich je jedinečné. Mým nejoblíbenějším stylem je realistika, ale přizpůsobuji se zákazníkům a pokud je to v mých silách i současnému trendu, neodmítám malá tetování, patchwork nebo malé symboly.

Prstům se vyhýbám.

Prsty jsou dost problematickou částí pro tetování, linky se mohou roztéct nebo tetování může být viditelné pouze částečně. To jsou důvody, proč prsty netetuji. Věřím, že najdete někoho, kdo se specializuje na tetování prstů a má s tímto místem dostatečné zkušenosti. Budete s jeho prací spokojeni lépe než kdybychom se s tímto problémem trápili u mě. Oceňuji zákazníky, kteří toto chápou a nesnaží se mě přemlouvat k tetování prstů.

Motiv.

Motiv tetování mějte vždy dobře promyšlený a buďte rozhodnuti, ať už se jedná o jakýkoliv obrázek mějte jistotu, že je to to pravé co chci na sobě mít a s čím budu spokojený.

Pokud nejste rozhodnuti, váháte nebo si nejste jistí jestli je to pro vás to pravé, neobjednávejte se na tetování. Nejhorší je totiž, když se vám bude tetování sice líbit ale nebudete spokojeni s výběrem motiv.

Chtěl bych zdůraznit (a opravdu se mi tohle stává), že pokud při objednání napíšete že nevíte a je jedno co to bude tak se na tetování nedomluvíme.

Jiná situace ovšem je když se vám líbí můj styl a necháte mně v tetování a motivu volnou ruku.

Pokud víte co chcete za motiv a jen ho potřebujete dořešit, upravit, něco dokreslit nebo doladit, jsem tu pro vás. Poslaný obrázek do zprávy stažený z internetu beru vždy jako pouhou inspiraci co byste chtěly. Z obrázku připravím motiv a provedení vždy řeším se zákazníkem.

Motiv, provedení a podobně řeším až v daný termín se zákazníkem přímo na místě ve studiu. Tento postup mám prověřený časem a funguje perfektně. Je totiž ideální když jsme při tvorbě společně a mohu okamžitě reagovat na změny v motivu, velikosti, provedení a podobně.

Cena.

Cena tetování začíná od 1000 Kč. V této ceně je započítána má režie, práce s grafikou, příprava a podobně.

O ceně prosím vás nesmlouvám a popravdě mě to uráží. Tetování není komodita u které můžete smlouvat cenu. Tetování je umění a jako každý umělec si své dílo cením na určitou hodnotu. Také vím kolik práce, času a složitosti motivu mě to stojí. Samozřejmě s cenou souhlasit nemusíte. V tom případě se obraťte na jiné studio ale neponižujte se tím že smlouváte 1000 Kč na něčem co budete nosit po zbytek života.

Pokud jste dočetli až sem a jste rozhodnutí o motivu a máte domluvený termín můžete přejít na stránku průběhu tetování.